Velikonoce na chatě pronájem chat a chalup na Velikonoce

Plachetnice Lipno - super ubytování na plachetnici na Lipenské přehradě na Šumavě - R292

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R292

Lipno - plachetnice

Video

PolohaZcela unikátní ubytování na super plachetnici Bavaria na Lipenské přehradě na Šumavě.
PronájemLéto, plachetnice 3+kk Bavaria 33 Cruiser s max. 6 lůžky (optimální pro 4 osoby). Možnost pronájmu: A: zakotvená v přístavu. B: s průkazem způsobilosti vůdce malého plavidla. C: s kapitánem (cena dle počtu nocí 1000 - 2000 Kč/den).
Cena3990,- Kč plachetnice/noc + spotřeba permit, plynu a pohoných hmot. Min. délka pronájmu 2 noci. MIMOŘÁDNÁ ZAVÁDĚCÍ CENA.
VybaveníUžijte si plachtění a zároveň i nečekaně komfortní a pohodlný prostor v podpalubí. Pro posádku je zde připraven salonek s 2 lůžky a kuchyňským koutem (plynový vařič, plynový trouba, lednička, dřez), který je navržen tak, aby maximalizoval objem interiéru. A celé podpalubí působí dojmem mnohem větší lodi. Bavaria 33 Cruiser (délka 10 m) vám dále nabídne mnoho úložných prostora zároveň i dvě pohodlné dvoulůžkové ložnice. Kokpit je místo, kde strávíte nejvíce času při vaší plavbě, proto je Bavaria 33 Cruiser plně vybavená a sedadla jsou ergonomicky tvarovaná pro pohodlné sezení při pachtění. Plachetnice je dále vybavená vysouvací platformou pro plavání a snazší vstup do vody a koupelnou se sprchou, WC a umyvadlem. Vysoce kvalitní žaluzie nabízejí ochranu před sluncem. Poklopy a okna lze otevřít v různé míře, která umožnuje přesně požadované proudění vzduchu do dvou kabin a salónu. Co sebou na loď: vlastní spací pytle nebo deky a prostěradla. Zavazadla pouze batohy a tašky bez konstrukce. Mycí prostředek na nádobí a utěrky. Na Lipně je množství obchodů a restaurací, není nutné brát sebou velké zásoby. Kuchyně v lodi je kompletně vybavená: nádobí - hrnce, talíře, misky, skleničky, hrnečky, příbory, nože, naběračky, otvíráky atd. Psy a další zvířata, není možné z hygienických důvodů brát na plachetnici.
RekreaceMožnost koupání na vodní nádrži Lipno, aquaworld Marina Lipno. Stezka korunami stromů Lipno (vyhlídka ze 40 m věže, adrenalinová zastavení, nejdelší suchý tobogán v České republice, stezka je bezbariérová).
StravováníMnožství restaurací i obchodů na Lipně.
  Obsazenost Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis

Přehled obsazenosti termínů

Objekt - LETNÍ TERMÍNY

Velikonoce
01.04.2021 - 05.04.2021
objednat
Jiný termín mimo rezervační tabulky 2020objednat

Vysvětlivky

 • V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so).
 • Termíny hlavní letní sezóny: 20.6. - 29.8.2020.
 • Termíny hlavní zimní sezóny (mimo silvestrovský termín) 19.12.2020 – 13.3.2021.
 • Velikonoce (hlavní sezóna) 9.4. - 13.4.2020, 1.4.2021 - 5.4.2021.
 • Aktualizace obsazenosti je prováděna min. 6x denně.
 • Objednávky jsou vyřizovány podle datumu a času doručení.
 • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
 • Zimní termíny (tabulka obsazenosti) jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
 • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
 • Mimo termíny hlavní sezony lze objednávat i víkendové a kratší termíny - většinou s mimosezonní slevou 20% nebo dohodou a pokud již není stanovená pevná mimosezonní cena.
 • Pozor ! Přes kolonku "jiný termín" lze pro mimosezónu objednávat i jiné nebo kratší termíny, než ty, které jsou zobrazeny v tabulce obsazenosti.
volný termín
volný termín - zima
obsazený termín
rezervovaný termín
termín ověříme na základě objednávky