Velikonoce na chatě pronájem chat a chalup na Velikonoce

Lipno - plachetnice - R291

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R291

Lipno - plachetnice

Novinka

PolohaZcela unikátní ubytování na super plachetnici Degerö na Lipenské přehradě na Šumavě.
PronájemLéto, plachetnice Degerö 331DS 3+kk s max. 5 lůžky a 1 přistýlkou (optimální pro 4 osoby). Možnost pronájmu: A: zakotvená v přístavu. B: s průkazem způsobilosti vůdce malého plavidla. C: s kapitánem (cena dle počtu nocí 1000 - 2000 Kč/den).
Cena2690,- Kč plachetnice/noc + spotřeba permit, plynu a pohoných hmot. Min. délka pronájmu 2 noci. MIMOŘÁDNÁ ZAVÁDĚCÍ CENA.
VybaveníJediná 10 m plachetnice na Lipně, kterou si můžete půjčit s touto výbavou: kormidelní kolo v kokpitu a menší kolo u druhého řízení v kajutě, příďový propeller, vestavěné topení. Plachetnice poskytne nadstandartní bezpečí s řízením ve vytopené kajutě. V běžných podmínkách nabízí příjemnou plavbu se silným motorem a vyváženým kormidlem. Díky své stabilitě je plachetnice vhodná i pro začínající jachtaře. Tato luxusní plachetnice nabízí příjemnou plavbu díky hydrodynamickému trupu s olověným kýlem a vyváženým kormidlem. Je vhodná i pro začátečníky, a to díky své stabilitě. Plachetnice je dělaná na míru a poskytuje opravdový požitek z plavby. Plachetnice má námořní výbavu: autopilot, navigace GPS, echolot, rychloměr, windmetr, kompas, vysílačka VHF, bimini, elektrický kotevní vrátek. Dále, CD/rádio, koupelna se sprchou, pumpovací WC a umyvadlem, sprcha na zádi, kuchyňský koutek (plynový vařič, plynový trouba, lednička, dřez), obývací část s 1 lůžkem, 2 ložnice (2/2), nafukovací člun. Co sebou na loď: vlastní spací pytle nebo deky a prostěradla. Zavazadla pouze batohy a tašky bez konstrukce. Mycí prostředek na nádobí a utěrky. Na Lipně je množství obchodů a restaurací, není nutné brát sebou velké zásoby. Kuchyně v lodi je kompletně vybavená: nádobí - hrnce, talíře, misky, skleničky, hrnečky, příbory, nože, naběračky, otvíráky atd. Do plachetnické etiky patří obuv na přezutí, ideální jsou lehké kožené boty bez černé podrážky. Psy a další zvířata, není možné z hygienických důvodů brát na jachtu. Na plachetnici je mapa Lipna s vyznačením marín, kotvišť, přívozů, hloubek, mělčin atd.
RekreaceMožnost koupání na vodní nádrži Lipno, aquaworld Marina Lipno. Stezka korunami stromů Lipno (vyhlídka ze 40 m věže, adrenalinová zastavení, nejdelší suchý tobogán v České republice, stezka je bezbariérová).
StravováníMnožství restaurací i obchodů na Lipně.
  Obsazenost Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis

Přehled obsazenosti termínů

Objekt - LETNÍ TERMÍNY

Velikonoce
01.04.2021 - 05.04.2021
objednat
Jiný termín mimo rezervační tabulky 2020/2021objednat

Vysvětlivky

 • V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so).
 • Termíny hlavní letní sezóny: 20.6. - 29.8.2020.
 • Termíny hlavní letní sezóny: 19.6. - 28.8.2021.
 • Termíny hlavní zimní sezóny (mimo silvestrovský termín) 19.12.2020 – 13.3.2021.
 • Velikonoce (hlavní sezóna) 1.4.2021 - 5.4.2021.
 • Aktualizace obsazenosti je prováděna min. 6x denně.
 • Objednávky jsou vyřizovány podle datumu a času doručení.
 • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
 • Zimní termíny (tabulka obsazenosti) jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
 • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
 • Mimo termíny hlavní sezony lze objednávat i víkendové a kratší termíny - většinou s mimosezonní slevou 20% nebo dohodou a pokud již není stanovená pevná mimosezonní cena.
 • Pozor ! Přes kolonku "jiný termín" lze pro mimosezónu objednávat i jiné nebo kratší termíny, než ty, které jsou zobrazeny v tabulce obsazenosti.
volný termín
volný termín - zima
obsazený termín
rezervovaný termín
termín ověříme na základě objednávky