Velikonoce na chatě pronájem chat a chalup na Velikonoce

Chalupa Zbraslavice - mimořádně atraktivně dobově vybavená chalupa ve středních Čechách - R567

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R567

Zbraslavice - chalupa

Tip Tourtrendu
Sleva
Video

PolohaVelká, mimořádně atraktivně dobově vybavená chalupa (bývalá škola), 100 m od zámku a zámeckého pivovaru a 20 km od Kutné Hory (UNESCO) ve středních Čechách.
PronájemLéto, chalupa 9+3kk s max. 20 lůžky.
CenaDo 14 osob 4190,- Kč objekt/noc, každá další osoba 300,- Kč lůžko/noc. V mimosezóně do 10 osob 2990,- Kč objekt/noc, každá další osoba 300,- Kč lůžko/noc + vždy spotřeba el.energie paušálně. SUPER CENA JEN PRO TOURTREND.
VybaveníVybavená kuchyňská linka (el. sporák s troubou, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba) ve velké obytné místnosti s jídelním stolem, LCD, krbovými kamny a 2 lůžky, vybavený kuchyňský kout (el. sporák s troubou, lednička, mrazák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), vybavená kuchyňská linka (el. sporák s troubou), 2x obývací ložnice, každá s 2 lůžky a krbovými kamny, velká stylová společenská místnost (krbová kamna, sporák na tuhá paliva, lednička, myčka, rychlovarná konvice, stolní fotbal) s posezením, 5 ložnic (1/2, 2/3, 2/4), 1x koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, 1x koupelna s vanou, 1x velká koupelna (2x sprchový kout, 2x WC, 1x pisoár, 3x umyvadlo), 1x samostatné WC, na chodbě další 2x samostatné WC, topení na tuhá paliva, pračka. V suterénu dobové sklepení s malým posezením. Uzavřený dvorek, ohniště s posezením, zahradní nábytek pro 20 osob. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. Možnost úschovy kol.
RekreaceNejbližší koupaliště 1 km, aquapark Kutná Hora 20 km, aquapark Čestlice 70 km (palác pokladů, palác dobrodružství, palác relaxu, venkovní zóna). Kulturní památky Kutné Hory - Kostnice (Hřbitovní kostel Všech svatých s kostnicí), Katedrála Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele, Chrám sv. Barbory, Jezuitská kolej, české muzeum stříbra. Výlety do okolí: rozhledna na Kaňku (krásný panoramatický výhled do okolí, výletní restaurace), Sázava, hrad Český Šternberk, zámek Konopiště, zámek Kácov, zámek Jemniště, Ledeč nad Sázavou, kostel sv. Petra a Pavla v Čáslavi, CHKO Železné hory (hrad Lichnice, vodní nádrž Seč, Vildštejn, Chittussiho údolí), Hrádek u Nechanic, Kladruby nad Labem, Přírodní park Kersko, celodenní výlety do Prahy.
StravováníRestaurace i obchod 300 m.
  Obsazenost Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis

Přehled obsazenosti termínů

Objekt - LETNÍ TERMÍNY

Velikonoce
01.04.2021 - 05.04.2021
 
Jiný termín mimo rezervační tabulky 2020/2021objednat

Vysvětlivky

 • V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so).
 • Termíny hlavní letní sezóny: 19.6. - 28.8.2021.
 • Termíny hlavní zimní sezóny (mimo silvestrovský termín) 19.12.2020 – 13.3.2021.
 • Velikonoce (hlavní sezóna) 1.4.2021 - 5.4.2021.
 • Aktualizace obsazenosti je prováděna min. 6x denně.
 • Objednávky jsou vyřizovány podle datumu a času doručení.
 • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
 • Zimní termíny (tabulka obsazenosti) jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
 • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
 • Mimo termíny hlavní sezony lze objednávat i víkendové a kratší termíny - většinou s mimosezonní slevou 20% nebo dohodou a pokud již není stanovená pevná mimosezonní cena.
 • Pozor ! Přes kolonku "jiný termín" lze pro mimosezónu objednávat i jiné nebo kratší termíny, než ty, které jsou zobrazeny v tabulce obsazenosti.
volný termín
volný termín - zima
obsazený termín
rezervovaný termín
termín ověříme na základě objednávky