Velikonoce na chatě pronájem chat a chalup na Velikonoce

ZOO Lešná - atraktivně vybavený penzion v africkém stylu na střední Moravě - R306

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R306

ZOO Lešná - penzion

Tip Tourtrendu
Video

PolohaAtraktivní originálně vybavený penzion (zážitkové ubytování) v africkém stylu s výhledem na rybník s možností rybaření, 15 minut pěší chůze od ZOO Lešná, 5 km od hradu Lukova a 7 km od Zlína na střední Moravě.
PronájemCeloročně 2-4 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.
Cena2lůžkový pokoj 1450,- Kč pokoj/noc. 3lůžkový pokoj 1750,- Kč pokoj/noc. 4lůžkový pokoj 1990,- Kč pokoj/noc. Celý objekt 7990,- Kč objekt/noc (až 19 lůžek) + poplatek za závěrečný úklid 1000,- Kč.
VybaveníV africkém stylu originálně vybavené pokoje s minibarem, balkonem s vyhlídkou a s posezením a s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchovým koutem a WC) - některé pokoje mají vlastní sociální zařízení na chodbě. Společné: vybavená kuchyně (sklokeramická deska, el. trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice), velká společenská místnost s posezením pro 40 osob, LCD-SAT, barovým pultem, krbem s krbovou vložkou a se vstupem na velkou osvětlenou terasu s posezením, topení kombinované (krb, elektrické). Volné prostranství, venkovní gril (GrillGEF LANDMANN), ohniště s posezením, zahradní nábytek, hřiště na volejbal, dětský koutek (skluzavka, pískoviště, houpačky). Parkování u objektu, domácí zvíře ne. WI-FI připojení k internetu.
RekreaceNejbližší vyhřívané koupaliště 1 km, možnost rybaření v soukromém rybníce 50 m (za poplatek), koupaliště Vlčková 8 km, aquapark Valašské Meziříčí 40 km (plavecký bazén dlouhý 25 m, solná vířivka pro 6 osob, tobogán 92 m, vodní chrliče, masážní trysky v bazénových stěnách, lavice s kombinovanou vodní a vzduchovou masáží, proudový kanál, whirpool, parní kabina, mokrý bar), park Hotel Všemina 10 km (tenisové kurty, lanové centrum, vyhřívaný bazén, wellness centrum, sauna, whirlpool, bowling, billiard, restaurace), jízda na koni Slušovice 8 km. Turistika a cykloturistika v krásné přírodě Hostýnských vrchů. Výlety na Svatý Hostýn (poutní místo, rozhledna, vodní kaple s vývěrem zázračně léčivé vody, křížová cesta), valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm, Zoologická zahrada Lešná - zámek, Vizovice - zámek, největší moravské lázně Luhačovice s přírodními léčivými prameny (Vincentka, Aloiska, Ottovka), odborná lázeňská péče, typická architektura.
StravováníRestaurace i obchod 1 km.
  Obsazenost Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis

Přehled obsazenosti termínů

Objekt - LETNÍ TERMÍNY

Velikonoce
01.04.2021 - 05.04.2021
objednat
Jiný termín mimo rezervační tabulky 2020/2021objednat

Vysvětlivky

 • V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so).
 • Termíny hlavní letní sezóny: 20.6. - 29.8.2020.
 • Termíny hlavní zimní sezóny (mimo silvestrovský termín) 19.12.2020 – 13.3.2021.
 • Velikonoce (hlavní sezóna) 1.4.2021 - 5.4.2021.
 • Aktualizace obsazenosti je prováděna min. 6x denně.
 • Objednávky jsou vyřizovány podle datumu a času doručení.
 • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
 • Zimní termíny (tabulka obsazenosti) jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
 • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
 • Mimo termíny hlavní sezony lze objednávat i víkendové a kratší termíny - většinou s mimosezonní slevou 20% nebo dohodou a pokud již není stanovená pevná mimosezonní cena.
 • Pozor ! Přes kolonku "jiný termín" lze pro mimosezónu objednávat i jiné nebo kratší termíny, než ty, které jsou zobrazeny v tabulce obsazenosti.
volný termín
volný termín - zima
obsazený termín
rezervovaný termín
termín ověříme na základě objednávky