Velikonoce na chatě pronájem chat a chalup na Velikonoce

Sklep U Nových Mlýnů - atraktivní vinný sklep s venkovním zapuštěným bazénem a barovou místností na jižní Moravě - R684

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R684

U Nových Mlýnů - sklep

Sleva
Novinka

PolohaVelký, mimořádně atraktivní vinný sklep s venkovním zapuštěným bazénem a barovou místností, ve vinařské obci, 10 km od vodní nádrže Nové Mlýny a 10 km od Zaječí na jižní Moravě.
PronájemCeloročně, sklep 8+4kk s max. 15 lůžky a 1 přistýlkou.
Cena7690,- Kč objekt/noc. V zimě a mimosezóně 6990,- Kč objekt/noc. V zimě a mimosezóně u víkendového pobytu (pá - ne) 19490,- Kč/pobyt, vždy včetně spotřeby el.energie. ZAVÁDĚCÍ CENA. Hlavní letní sezóna 1.6. - 30.9.
Vybavení4x vybavený kuchyňský kout (4x indukční vařič, 4x lednička, 4x rychlovarná konvice), 2x obývací ložnice, každá se 2 lůžky, 1x obývací ložnice se 3 lůžky, 1x obývací ložnice se 4 lůžky, 2 ložnice (2/2), 4x koupelna se sprchovým koutem a WC, topení kombinované (elektrické, plynové). Samostatná barová místnost s výčepním zařízením a velkou lednicí na nápoje. Velký vinný sklep s otevřeným krbem a posezením. Uzavřený dvorek, venkovní zapuštěný bazén 7x3,5 m, zahradní sprcha, osvětlená terasa s posezením, 2x přenosný gril, slunečník, zahradní nábytek. Parkování u objektu (4 auta), domácí zvíře ne. WI-FI připojení k internetu. Objekt je mimořádně vhodný pro rodinné oslavy, narozeniny, firemní školení, teambuilding. Po dohodě možnost zajištění stravování, cateringu, degustace vín, kulinářských specialit.
RekreaceNejbližší aqualand Moravia Pasohlávky 25 km (raftový tobogán, U-rampa, tobogány, skluzavky, bazény s geotermální a čistou jezerní vodou, sauny a procedury), vodní nádrž Nové Mlýny 10 km (koupání, rybaření, lodičky, šlapadla, kanoe, windsurfing, hřiště na volejbal, kurt, minigolf, restaurace), termální lázně s aquaparkem Laa an der Thaya 50 km (krytý bazén, solný bazén, dětský svět s animacemi, tobogán dlouhý 90 m). Cykloturistika po dobře značených trasách (např. Brno - Vídeň, vinařské stezky). Výlety do okolí: Lednicko - valtický areál, Apollonův chrám, Minaret, Janův hrad, Rendezvous, Belvedér, Hraniční zámek, Křivé jezero, Liščí vrch, Sirotčí Hrádek, Děvín, Dívčí Hrady, CHKO Pálava, zámek v Lednici. Zámek, obří sud a vinařská expozice v Mikulově.
StravováníRestaurace i obchod 200 m.
  Obsazenost Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis

Přehled obsazenosti termínů

Objekt - LETNÍ TERMÍNY

Velikonoce
09.04.2020 - 13.04.2020
objednat
Jiný termín mimo rezervační tabulky 2020objednat

Vysvětlivky

 • V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so).
 • Termíny hlavní letní sezóny: 20.6. - 29.8.2020.
 • Termíny hlavní zimní sezóny (mimo silvestrovský termín) 18.12.2019 - 14.3.2020, 19.12.2020 – 13.3.2021.
 • Velikonoce (hlavní sezóna) 9.4. - 13.4.2020.
 • Aktualizace obsazenosti je prováděna min. 6x denně.
 • Objednávky jsou vyřizovány podle datumu a času doručení.
 • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
 • Zimní termíny (tabulka obsazenosti) jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
 • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
 • Mimo termíny hlavní sezony lze objednávat i víkendové a kratší termíny - většinou s mimosezonní slevou 20% nebo dohodou a pokud již není stanovená pevná mimosezonní cena.
 • Pozor ! Přes kolonku "jiný termín" lze pro mimosezónu objednávat i jiné nebo kratší termíny, než ty, které jsou zobrazeny v tabulce obsazenosti.
volný termín
volný termín - zima
obsazený termín
rezervovaný termín
termín ověříme na základě objednávky