Velikonoce na chatě pronájem chat a chalup na Velikonoce

Apartmán Mikulov - mimořádně atraktivní apartmán s vinným sklípkem, bazénem SPA, vyhřívaným bazénem a saunou na jižní Moravě - R509

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R509

Mikulov - apartmán

Tip Tourtrendu
Video

PolohaMimořádně atraktivní apartmán s vinným sklípkem, vnitřním celoročně vyhřívaným bazénem, masážním bazénem SPA a saunou v apartmánovém domě v centru Mikulova, s výhledem na Kozí hrádek a Svatý kopeček, na jižní Moravě.
PronájemCeloročně, apartmán 1+kk s max. 2 lůžky a 1 přistýlkou.
CenaLéto: 2290,- Kč apartmán/noc (22.3. - 31.10.). Zima: 1890,- Kč apartmán/noc (1.11. - 21.3.). Přistýlka vždy za poplatek: 600,- Kč přistýlka/noc.
VybaveníVybavený kuchyňský kout (dvouplotýnkový vařič, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obytná ložnice (1/2) s LCD, posezením a se vstupem na společnou terasu, koupelna se sprchovým koutem a WC. Společné s ostatními apartmány: ústřední plynové topení, WI-FI připojení k internetu. Wellness místnost (vnitřní zapuštěný vyhřívaný bazén 7,4x3,2 m celoročně v provozu - zdarma, masážní bazén SPA pro 2 osoby - po dohodě, sauna pro 4 osoby - za poplatek, sprchový kout), vinný sklípek s posezením, zimní zahrada s posezením. Uzavřený dvůr, venkovní gril, terasa s posezením. Parkování u objektu zdarma nebo v garáži (po dohodě), domácí zvíře ne. Možnost úschovy kol. Možnost ochutnávek domácích vín.
RekreaceNejbližší koupání v bazénu v objektu, koupaliště 500 m, vodní nádrž Nové Mlýny 2 km (koupání, rybaření, lodičky, šlapadla, kanoe, windsurfing, hřiště na volejbal, kurt, minigolf, restaurace), aqualand Moravia Pasohlávky 14 km (raftový tobogán, U-rampa, tobogány, skluzavky, bazény s geotermální a čistou jezerní vodou, 24 saun a procedur aj.), termální lázně s aquaparkem Laa an der Thaya 25 km (krytý bazén, solný bazén, dětský svět s animacemi, tobogán dlouhý 90 m). Cykloturistika po dobře značených trasách (např. Brno - Vídeň, vinařské stezky). Výlety do okolí: Lednicko - valtický areál, Apollonův chrám, Minaret, Janův hrad, Rendezvous, Belvedér, Hraniční zámek, Křivé jezero, Liščí vrch, Sirotčí Hrádek, Děvín, Dívčí Hrady, CHKO Pálava, zámek v Lednici. Zámek, obří sud a vinařská expozice v Mikulově.
StravováníRestaurace 200 m, obchod 300 m.
  Obsazenost Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis

Přehled obsazenosti termínů

Objekt - LETNÍ TERMÍNY

Velikonoce
01.04.2021 - 05.04.2021
objednat
Jiný termín mimo rezervační tabulky 2020/2021objednat

Vysvětlivky

 • V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so).
 • Termíny hlavní letní sezóny: 20.6. - 29.8.2020.
 • Termíny hlavní zimní sezóny (mimo silvestrovský termín) 19.12.2020 – 13.3.2021.
 • Velikonoce (hlavní sezóna) 1.4.2021 - 5.4.2021.
 • Aktualizace obsazenosti je prováděna min. 6x denně.
 • Objednávky jsou vyřizovány podle datumu a času doručení.
 • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
 • Zimní termíny (tabulka obsazenosti) jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
 • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
 • Mimo termíny hlavní sezony lze objednávat i víkendové a kratší termíny - většinou s mimosezonní slevou 20% nebo dohodou a pokud již není stanovená pevná mimosezonní cena.
 • Pozor ! Přes kolonku "jiný termín" lze pro mimosezónu objednávat i jiné nebo kratší termíny, než ty, které jsou zobrazeny v tabulce obsazenosti.
volný termín
volný termín - zima
obsazený termín
rezervovaný termín
termín ověříme na základě objednávky