Velikonoce na chatě pronájem chat a chalup na Velikonoce

Chalupa Úvalno - atraktivně vybavená chalupa v areálu kozí farmy v Jeseníkách - R411

- Menu
Hledám objekt v termínu od
do
search
Textové hledání Rozšířené hledání


R411

Úvalno - chalupa

Tip Tourtrendu
Sleva
Video

PolohaAtraktivně vybavená chalupa v areálu rodinné kozí farmy, s rybníkem s možností rybaření, 1 km od polských hranic, 1,5 km od koupaliště a 7 km od Krnova v Jeseníkách.
PronájemCeloročně, chalupa 4+kk s max. 6 lůžky.
Cena1750,- Kč objekt/noc. V mimosezóně při týdenním pobytu 1390,- Kč objekt/noc + vždy spotřeba el.energie. SUPER CENOVÝ HIT.
VybaveníVybavená kuchyňská linka (el. sporák s troubou, lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) v obytné místnosti s kachlovým sporákem a jídelním stolem, 3 ložnice (1/1, 1/2, 1/3) - jedna s BTV, koupelna se sprchovým koutem a WC, topení centrální. Volné prostranství, přenosný gril, zahradní nábytek. Parkování u objektu, domácí zvíře ne. WI-FI připojení k internetu. 750 m pěší chůze rybník s možností rybaření bez rybářského lístku (chyť a pusť). U rybníka zastřešené osvětlené venkovní posezení, venkovní gril, udírna, kotlík na guláš, travnaté hřiště na míčové hry. Po dohodě možnost zapůjčení rybářského vybavení. Pro ubytované 10% sleva na výrobky z kozího mléka.
RekreaceNejbližší koupaliště (biotop) 1,5 km v obci, krytý bazén v Krnově 7 km (25 m bazén, masážní bazének, plavecká škola, sauna, pára, masáže, občerstvení), wellness centrum Bruntál s celoročním provozem 30 km (25 m dlouhý plavecký bazén, 100 m dlouhý krytý tobogán, relaxační bazén, vířivky, parní sauna, divoká řeka, mokrý bar), vodní nádrž Pocheň 3 km (mimořádně vhodná k rybolovu), vodní nádrž Slezská Harta 33 km (veškeré vodní sporty, půjčovna loděk, vhodné k potápění a rybaření), lázně Karlova Studánka 45 km (bazén se slanou vodou 32 - 34°C, vodoléčebné atrakce, whirlpool, sauna). SKI areál Karlov 45 km (18 sjezdovek všech obtížností: modrá, červená, černá v celkové délce cca. 1,2 km. Sjezdovky jsou pravidelně upravovány a většina je vybavena umělým zasněžováním. V okolí jsou strojově upravované běžecké tratě. Areál SKI Karlov nabízí dokonalé vyžití pro milovníky lyžování i snowboardingu. Výlety do okolí: návštěva rozhledny Úvalno, zámek Bruntál, zámek Hradec nad Moravicí, zámek Raduň, zřícenina hradu Šelemburk, zámek Velké Heraltice, rašeliniště na Rejvízu, Jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, lázně Lipová, Praděd, vodní nádrž Dlouhé Stráně, návštěva Polska. 
StravováníRestaurace 7 km, obchod 500 m.
  Obsazenost Info o oblasti Můj výběr
pocet - popis

Přehled obsazenosti termínů

Objekt - LETNÍ TERMÍNY

Velikonoce
09.04.2020 - 13.04.2020
objednat
Jiný termín mimo rezervační tabulky 2019/2020objednat

Vysvětlivky

 • V hlavní sezóně jsou pobyty nejméně týdenní (so-so).
 • Termíny hlavní letní sezóny 2019: 22.6. - 31.8.2019.
 • Termíny hlavní letní sezóny 2020: 20.6. - 29.8.2020.
 • Termíny hlavní zimní sezóny (mimo silvestrovský termín) 18.12.2019 - 14.3.2020.
 • Velikonoce (hlavní sezóna) 9.4. - 13.4.2020.
 • Aktualizace obsazenosti je prováděna min. 6x denně.
 • Objednávky jsou vyřizovány podle datumu a času doručení.
 • U objektů, které mají uvedeny letní a zimní cenu, bude cena na velikonoční termín stanovena dohodou.
 • Zimní termíny (tabulka obsazenosti) jsou uvedeny jen u objektů, které jsou vhodné (přizpůsobené) pro zimní rekreaci.
 • U víkendových pobytů (pá-ne) se platí za 3 dny (v tomto případě cena/den = cena/noc).
 • Mimo termíny hlavní sezony lze objednávat i víkendové a kratší termíny - většinou s mimosezonní slevou 20% nebo dohodou a pokud již není stanovená pevná mimosezonní cena.
 • Pozor ! Přes kolonku "jiný termín" lze pro mimosezónu objednávat i jiné nebo kratší termíny, než ty, které jsou zobrazeny v tabulce obsazenosti.
volný termín
volný termín - zima
obsazený termín
rezervovaný termín
termín ověříme na základě objednávky